پایگاه مقاومت بسیج ابطحی نژاد
 
جمعه 30 فروردين 1398 -

رای به سایت :
951
محبوب
صفحه نخست ›› سایر محتوای فرهنگی ›› حوزه 229 ذوالفقار ›› پایگاه مقاومت بسیج ابطحی نژاد
4
محبوب  
رای به خبر :
 دیدارامروز (1394/11/28) مردم استان آذربایجان شرقی با رهبر معظم انقلاب
دیدارامروز (1394/11/28) مردم استان آذربایجان شرقی با رهبر معظم انقلاب

دیدارامروز (1394/11/28) مردم استان آذربایجان شرقی با رهبر معظم انقلاب انجام شد.
calendar
تاریخ : 1394/11/29 - 19:11

به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسیج ابطحی نژاد  حوزه 229 ذوالفقار  ناحیه مقاومت بسیج سلمان فارسی ،


هزاران نفر از اقشار مختلف مردم استان آذربایجان شرقی صبح امروز چهارشنبه ۹۴/۱۱/۲۸، در آستانه سالگرد قیام ۲۹ بهمن ۵۶ مردم تبریز، با حضور در حسینیه امام خمینی(ره) با حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای (مدظله العالی) دیدارکرد.
رهبر انقلاب، صبح امروز در دیدار مردم آذربایجان شرقی: من لازم می‌دانم از اعماق دل از ملت ایران به خاطر حماسه‌ی ٢٢بهمن امسال تشکر کنم/ جشن انقلاب بر شما مبارک باد و مبارک شد الحمدلله.
رهبر انقلاب: من از گفتن حقیقت خسته نخواهم شد/ آن چیزهایی که احساس کنم باید با ملت در میان بگذارم خواهم گفت/ دشمن درصدد است افکار عمومی را از اهداف پلید خود غافل نگه دارد/ آنها می‌خواهند در انتخابات اعمال نفوذ کنند/ مردم آگاه باشند و در نقطه‌ی مقابل خواست دشمن عمل کنند.
رهبر انقلاب: آمریکایی‌ها از اول انقلاب با چند نقطه‌ی اساسی از جمله «شورای نگهبان» مخالف بودند/ نتوانستند بساط شورای_نگهبان را جمع کنند، حالا می‌خواهند تصمیمات آن را زیر سؤال ببرند که معنای آن غیرقانونی بودن انتخابات و مجلس و قوانین مجلس است/ می‌خواهند کشور را ۴ سال در خلأ قانونی بگذارند.
رهبر انقلاب: مجلس ریل‌گذار حرکت دولت است/ اگر مجلس دنبال رفاه مردم، عدالت، گشایش اقتصادی، پیشرفت علم و فناوری و عزت و استقلال باشد، ریل‌گذاری به سمت این اهداف خواهد بود/ اگر مجلس، مرعوب غرب و آمریکا باشد، دنبال حاکمیت جریان اشرافی باشد، این، مملکت را بدبخت خواهد کرد.
رهبر انقلاب: بیشتر کسانی که در تخریب شورای_نگهبان با دشمن هم‌زبانی می‌کنند ملتفت نیستند؛ من کسی را به خیانت متهم نمی‌کنم/ این فقط تخریب شورای نگهبان نیست، تخریب انتخابات و مجلس و ۴سال قانون‌گذاری است/ این را من باید بگویم و افکار عمومی باید بدانند.
رهبر انقلاب : اگر [اعضای خبرگان] مردمی باشند دلبسته به انقلاب، دلباخته ملت، آگاه از توطئه های دشمن، ایستاده و پایدار در مقابل دشمن یک جور عمل میکنند اگر خدای نکرده این چیزها نباشد جور دیگری عمل میکنند. لذا الان دشمن بر روی مجلس خبرگان هم حساس است؛ رادیوی انگلیسی دارد به مردم ایران، مردم تهران دستورالعمل میدهد، به فلانی رأی بدهید به فلانی رأی ندهید، معنایش چیست؟ انگلیسی‌ها دلشان تنگ شده برای دخالت کردن در ایران.


دیدارامروز (1394/11/28) مردم استان آذربایجان شرقی با رهبر معظم انقلاب
download

انتهای پیام /
کدخبرنگار: 7614


منبع : دفتر حفظ و نشر آثار رهبر معظم انقلابمطالب مرتبط
Reply
no
0
yes
0
سردبیر قسم
1394/12/01 - 13:24
با سلام و خسته نباشید
خبر شما ویرایش شد؛ با توجه به اقتباسی بودن خبر، خبر شما از تولیدی به اقتباسی تغییر یافت و منبع نیز درج گردید.