رای به سایت :
1961
محبوب
حوزه 231والعصر
ناحیه مقاومت بسیج سلمان فارسی
یکشنبه 28 بهمن 1397 -
تشکیل کمیته های تخصصی برای راه اندازی موکب اربعین حسینی حوزه 231والعصر
تشکیل کمیته های تخصصی برای راه اندازی موکب اربعین حسینی حوزه 231والعصر

فرماندهی حوزه 231والعصر از تشکیل کمیته های تخصصی ستاد بزرگداشت اربعین حسینی جهت تسهیل پیشبرد اهداف خبر داد
calendar
تاریخ : 1397/08/03 - 15:21
2
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از حوزه 231والعصر  ناحیه مقاومت بسیج سلمان فارسی ،فرماندهی حوزه 231والعصر ،در اولین نشست برنامه ریزی راه اندازی موکب اربعین حسینی حوزه 231والعصرکه در سالن جلسات برگزار شد ،حماسه اربعین حسینی را کامل کننده قیام عاشورا نامید و گفت: قیام عاشورای حسینی در سراسر دنیا عاشقان ،پیروان مکتب حسینی و سایر مذاهب و دلهای آگاه و با بصیرت دنیا را به دنبال خود کشانده است.

فرماندهی حوزه 231والعصر: جمعیتی بالغ بر چندمیلیون نفر هر ساله در حرکت پیاده روی اربعین به سوی کربلا جذب می شوند و این عمل ،مورد عنایت خداوند متعال قرار می گیرد که انشالله زمینه ساز ظهور حضرت ولیعصر(عج) را فراهم خواهد ساخت.

وی از راه اندازی موکب اختصاصی اربعین در مسیر راهپیمایی جاماندگان اربعین خبر داد و گفت: راه اندازی موکب اربعین حسینی فرصتی بسیار ارزشمند برای خدمت رسانی به زائران و عاشقان حسینی است.

در ادامه این نشست فرماندهی حوزه 231والعصر با تشریح چارت تشکیلاتی راه اندازی موکب اربعین حسینی حوزه 231والعصر گفت :امسال نیز راه اندازی این موکب با هدف خدمت رسانی و پشتیبانی از زائران شرکت کننده در مسیر راهپیمایی جاماندگان پیاده روی اربعین تلاش جدی تری انجام خواهد شد.

فرماندهی حوزه 231والعصر از تشکیل کمیته های تخصصی خبر داد و گفت:کمیته های شش گانه از جمله تدارکات و پشتیبانی ،تکمیل موکب،ترابری و حمل و نقل ،مالی، برنامه ریزی و هماهنگی کمیته فرهنگی و تبلیغات تشکیل می گردند.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 4260مطالب مرتبط