رای به سایت :
1949
محبوب
حوزه 231والعصر
ناحیه مقاومت بسیج سلمان فارسی
پنجشنبه 26 مهر 1397 -
پیام فرماندهی حوزه 231والعصر به مناسبت سوم خرداد و سالروز آزاد سازی خرمشهر
پیام فرماندهی حوزه 231والعصر به مناسبت سوم خرداد و سالروز آزاد سازی خرمشهر

سوم خرداد ، یادآور دلاور مردی و ایثار شهیدان ، استقامت و پایداری ملت ایران ، شجاعت و شهامت فرماندهان و از خودگذشتگی رزمندگان ارتش اسلام و اوج خدا باوری و خلوص امام شهیدان خمینی کبیر (ره) است
calendar
تاریخ : 1397/03/07 - 13:14
1
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از حوزه 231والعصر  ناحیه مقاومت بسیج سلمان فارسی ،متن پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

سوم خرداد ، یادآور دلاور مردی و ایثار شهیدان ، استقامت و پایداری ملت ایران ، شجاعت و شهامت فرماندهان و از خودگذشتگی رزمندگان ارتش اسلام و اوج خدا باوری و خلوص امام شهیدان خمینی کبیر (ره) است که فرمود: “خرمشهر را خدا آزاد کرد".

آزادسازی خرمشهر تجلی قدرت لایزال الهی بود که در طرح عملیاتی غرورآفرین کربلا ۳ و به دست توانای مردم خدا جو و مومن ، با اقتدا به مولای متقیان(ع) و با رمز "یا علی ابن ابیطالب (ع)" به نام مقدس "بیت المقدس" ظهور کرد.

روز آزادسازی خرمشهر، روزی است که سپاه دشمن در مقابل ایمان زمینیان آسمانی تبار به زانو درآمد، هنگامه ای که دست خدا از آسمان به زمین گره خورد و قفل گشای درهای بسته شد.

آزادی خرمشهر در روز سوم خرداد نمادی از وحدت و همبستگی ملی بود. سوم خرداد تبلور غیرت ملی در برنتافتن اشغال خاک عزیزمان توسط دشمنان است.سوم خرداد تبلور پیروزی اراده رزمندگان اسلام بر دشمن است. سوم خرداد برای همیشه این پیام را به همه جهانیان می دهد که مردم ایران مردم مبارز و خستگی ناپذیر ، انقلابی و پیرو خط اسلام ناب محمدی هستند.

بازخوانی و ترسیم روزآمد این رخداد سرنوشت‌سازبرای نسل‌های امروز انقلاب و آینده سازان واقعی این سرزمین، حماسه آفرینی‌ها و رشادت‌های فرزندان قرآن و ولایت در آن قطعه درخشان تاریخی را برای همیشه جاودانه و الهام بخش آنان در صحنه‌های رویارویی با بیگانگان و دشمنان انقلاب، نظام و میهن اسلامی قرار خواهد داد.

اینجانب در چنین روز بزرگی که مصادف با اعیاد شعبانیه و ولادت سه نور ولایت است، بهترین درودهای خود را بر شهیدان همیشه جاوید فتح خرمشهر و خانواده های صبور آنان بفرستم ،توفیقات روز افزون همه ملت ایران را در مسیر پاسداشت این نقطه عطف از تاریخ انقلاب اسلامی ایران در سایه رهبری های هوشمندانه امام خامنه ای (مدظله العالی)، از درگاه خداوند سبحان مسئلت دارم. انشالله

فرمانده حوزه 231والعصر


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 16640