رای به سایت :
1961
محبوب
حوزه 231والعصر
ناحیه مقاومت بسیج سلمان فارسی
سه شنبه 02 بهمن 1397 -
روز دختر و دخترانی که پدرهایشان آسمانی شده اند
یادداشت فرماندهی حوزه 231والعصر بمناسبت روز دختر:

روز دختر و دخترانی که پدرهایشان آسمانی شده اند

پدران دخترانی که برای دفاع از اسلام و حرم حضرت زینب(س) رفتند و شهید شدند؛ این دختران حالا پدری ندارد که مانند خیلی از پدرانی که دخترانشان را بغل می کنند و این روز راتبریک می‌گویند به آنها هم تبریک بگویند.
calendar
تاریخ : 1396/05/03 - 12:29
7
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از حوزه 231والعصر  ناحیه مقاومت بسیج سلمان فارسی ،اول ذی القعده مصادف با روز ولادت کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه(س) که به عنوان روز دختر نامگذاری شده، روزی که مقام دختر در جامعه گرامی داشته شده است و خانواده‌هایی که صاحب دختر هستند یا به قول بزرگان "صاحب رحمت" هستند مقام دخترانشان را ارج می‌نهند.
اما روز دختر برای دخترانی که پدر ندارند شاید روزی خاص‌تر باشد؛ دخترانی که پدرانشان را به هر دلیلی از دست داده اند.
معمولا دختر علاقه زیادی به پدر دارد وابستگی که دختران به پدر دارند را شاید نتوان حتی به زبان آورد. که این وابستگی به نوعی دو طرفه است.

حالا فرزندان شهدای مدافع حرم که پدرانشان برای دفاع از اسلام و حرم حضرت زینب (س) رفتند و شهید شدند دختران این پدران آسمانی امروز می توانستند خاص ترین روز زندگیشان باشد؛ حالا این عزیزان پدری ندارد که مانند خیلی از پدرانی که دخترانشان را بغل می کنند و این روز راتبریک می‌گویند به آنها هم تبریک بگویند.
این گل های امید حالا حسرت تبریک گفتن پدر را در دل دارند آنان امروز نگینی از دختران ایران هستند و همه پدران ایرانی به این گل های عزیز به مناسبت روز دختر تبریک می‌گویند تا هیچ وقت جای خالی پدران شهیدشان را احساس نکند.
دختران زیادی هستند که امروز می توانستند از پدران خود تبریک دریافت کنند اما پدرانشان خون خود را هدیه کرده اند تا دختران و پدران زیادی در امنیت و آسایش زندگی کنند.

اینجانب به نیابت از پدران آسمانی این گل های عزیز روز دختر را به نگینان ایران زمین تبریک عرض می نمایم.

چه نیکوست که میلاد باسعادت حضرت فاطمه معصومه(س) را روز دختر نام نهاده‌اند.او که از نظر مقام علمی و معنوی سرآمد بانوان عصر خود بود و در تقوا و پارسایی پیشتاز و همین مقام بالای اوست که زیارت مرقد مطهرش شایستگی بهشت را فراهم می آورد.

التماس دعا

خادم الشهدا حامد خداوردی


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 4260مطالب مرتبط