رای به سایت :
1929
محبوب
حوزه 231والعصر
ناحیه مقاومت بسیج سلمان فارسی
چهارشنبه 02 خرداد 1397 -
طرح فتح باعث ارتقای آمادگی جسمانی و تقویت اعتماد به نفس بسیجیان می‌شود
طرح فتح باعث ارتقای آمادگی جسمانی و تقویت اعتماد به نفس بسیجیان می‌شود

خداوردی فرمانده حوزه 231والعصر در حاشیه دیدار از ورزشکاران این حوزه گفت: اجرایی شدن طرح فتح باعث ارتقای آمادگی جسمانی و تقویت اعتماد به نفس بسیجیان می‌شود.
calendar
تاریخ : 1395/10/15 - 21:56
8
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از حوزه 231والعصر  ناحیه مقاومت بسیج سلمان فارسی ،در ابتدای این بازدید خداوردی فرمانده حوزه231والعصر در سخنانی گفت: اجرا طرح فتح سبب ارتقای آمادگی جسمانی و تقویت اعتماد به نفس بسیجیان خواهد شد و این فرصت خوبی است که بسیجیان از آن استفاده کنند.

خداوردی فرمانده حوزه 231والعصرافزود: زمانی که خشونت های اجتماعی فراگیر شد عوامل اجرایی قانونی موظف به دستگیری متخلفین شدند و مانند گذشته دیگر نمی توان دیگر از دستگیری مجرمین از سلاح های گرم و لشکر کشی استفاده کرد و عوامل اجرایی قانون هر جامعه مجبور به یادگیری ورزش های رزمی شدند  و به همین دلیل ما نیز برای نیروهای گردان بیت المقدس ورزش های رزمی را به صورت جدی آموزش می دهیم.

خداوردی در پایان خاطرنشان کرد: ما به عنوان نیروی عظیم مردمی در ماموریت ها نیاز به اعتماد به نفس و ارتقای آمادگی جسمانی داریم و ورزش های رزمی کمک می کند تا به بهترین شکل در جامعه به وظایف خود عمل کنیم.

مسئول برگزاری طرح فتح در حوزه 231والعصر در گفتگو با خبرنگار قسم افزود: دوره مذکور از آذرماه سال جاری هر هفته به مدت 2 روز در مجموعه ورزشی ناحیه سلمان فارسی با حضور مدرسین مجرب دفاع شخصی کشور و  5 نفر از مربیان کشوری برگزار می شود.

مسئول برگزاری دوره ضمن اشاره به سرفصل های دوره گفت : دوره مذکور شامل ۶ سرفصل آموزشی در قالب 40 ساعت درسی به صورت فشرده به حول و قوه الهی با موفقیت در حال برگزاری می باشد.

نکته حائز اهمیت و شایان ذکر در این دوره استقبال چشمگیر و مشترک متعهدانه کلیه مربیان بسیجی و بسیجیان و نیز بهره مندی از مدرسین و اساتید مجرب علوم و فنون دفاع شخصی بوده که به لحاظ کمی و کیفی و نیز ارزشیابی صورت گرفته کل دوره در شرایط مطلوب و بر حسب نظر و سطح بندی مدرسین مذکور در سطح عالی در حال برگزاری می باشد.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 4260