رای به سایت :
896
محبوب
حوزه 217 قدر
ناحیه مقاومت بسیج سلمان فارسی
سه شنبه 31 ارديبهشت 1398 -
پیام تبریک شورای فرماندهی حوزه 217 قدر به مناسبت نهم دی ماه
پیام تبریک شورای فرماندهی حوزه 217 قدر به مناسبت نهم دی ماه

به مناسبت فرارسیدن هشتمین سالگرد حماسه عطیم نهم دی ماه، شورای فرماندهی حوزه217قدر پیامی صادر کرد
calendar
تاریخ : 1396/10/09 - 14:35
3
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از حوزه 217 قدر  ناحیه مقاومت بسیج سلمان فارسی ،به مناسبت فرارسیدن هشتمین سالگرد حماسه عطیم نهم دی ماه، شورای فرماندهی حوزه217قدر پیامی صادر کرد

 

متن پیام بدین شرح می‌باشد:

در گذر ایام و طول تاریخ پرفراز و نشیب انقلاب اسلامی ایران، برهه‌های حساس و سرنوشت سازی وجود داشته است که عمق انگیزه‌های معنوی حضور مردمی و عظمت روح الهی نهفته درآن چنان ژرف بوده است که نه تنها تبدیل به حماسه‌ای ماندگارگردیده است، بلکه همچون نسیمی روح بخش، برای بعضی همراهان این قافله بزرگ که احیانا گرد و غبار غفلت و فراموشی آنان را از اهداف اولیه و اصلی انقلاب دور کرده است.

نه دی یکی از صحنه‌های است که ایرانی دین‌خواه به صحنه آمد تا از مکتب حسین علیه السلام به عنوان نشانی ماندگار از رسول اعظم صلی الله علیه و آله که فرمود:: «حسین منی و أنا من حسین» جانانه دفاع کند و حسینی بودن خود را باردیگر به تمام جناح‌ها و حرکت‌های سیاسی عرضه نماید تا فراجناحی بودن ارزش‌های اسلامی و مردم عدالتخواه و دین مدار ایران اسلامی آشکار گردد.

یوم الله ۹ دی روز درخشش حضور جوانان و نوجوانانی بود که به نمایندگی از نسل سوم انقلاب در میادین و خیابان‌ها حضور یافتند و صیانت از انقلاب و اسلام را از نسل پیشین تحویل گرفتند. این حماسه بزرگ حاصل حضور جوانان بود و با این حضور جایگاه رهبر دینی و ولایت فقیه در جامعه غرب روشن شد تا نمایش پایبندی و پایداری ملت ایران به اسلامیت و جمهوریت نظام و ولایت پذیری را به دشمنان نشان داده وبا تبلور بصیرت و تبعیت از ولایت فقیه مظهر نفوذ ناپذیری ایرانیان و نه بزرگ آنان به جبهه دشمن را به اثبات رساند.

شورای فرماندهی حوزه 217 قدر، روز پیوند عاشورایی مردم و رهبری و روز بصیرت و حضور آگاهانه ملت مسلمان ایران در خلق این حماسه عظیم تاریخی را ارج نهاده و از درگاه خداوند متعال برای ملت قدردان ایران اسلامی و رهبر معظم انقلاب، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (مد ظله‌العالی) موفقیت و سربلندی مسئلت می‌نمایند.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 4256


tags
   خبر قسم        خبر قسم        سایر محتوا قسم        حوزه 217 قدر        منطقه 11        محله میدان حر        نهم دی        نهم دی ماه        9 دی        شورای فرماندهی        پیام تبریک    

مطالب مرتبط