رای به سایت :
2061
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج سلمان فارسی
دوشنبه 05 فروردين 1398 -
تجمع عظیم صدهزار بسیجی در استادیوم آزادی / تکرار حماسه بزرگ سپاه محمد(ص) در سال 1365
تجمع عظیم صدهزار بسیجی در استادیوم آزادی / تکرار حماسه بزرگ سپاه محمد(ص) در سال 1365

دیدار یکصد هزار بسیجی با فرمانده کل قوا در ورزشگاه آزادی همزمان با اجتماع هفتصدهزار نفری بسیجیان سراسر کشور، در حالی روز پنجشنبه انجام شد که این تجدید بیعت یادآور حضور ده‌ها هزار رزمنده سپاه محمد رسول الله تهران در سال...
calendar
تاریخ : 1397/07/14 - 10:42
6
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج سلمان فارسی ،یکصد هزار بسیجی با فرمانده کل قوا در ورزشگاه آزادی همزمان با اجتماع هفتصدهزار نفری بسیجیان سراسر کشور در حالی روز پنجشنبه انجام شد که این تجدید بیعت یادآور حضور صدهزار رزمنده سپاه محمد در سال 1365 برای اعزام به جبهه بوده و یادآور حضور رهبر انقلاب ـ که آن زمان رئیس جمهور اسلامی ایران بودند ـ در جمع این رزمندگان در آن دوران است؛ دوران آتش و خون که رزمندگان از این میعادگاه راهی جبهه‌ها شدند و در میدانی سخت نبرد کردند.


رزمایش "اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول الله2" از  نهم شهریور ماه امسال و در دو مرحله آغاز شده است. در مرحله اول این رزمایش 1000 گردان بیت المقدس در بیش از 500 شهرستان کشور آمادگی رزمی خود را به نمایش گذاشتند.

در مرحله دوم این رزمایش  150 هزار بسیجی در قالب 8 هزار گروه جهادی در اقصی نقاط کشور به ارائه خدمات عمرانی، پزشکی و آموزشی به مردم مناطق محروم کشور پرداختند.

پایان بخش مرحله دوم این رزمایش اجتماع 700 هزار نفری بسیجیان در تمامی استان‌های کشور است که این برنامه در تهران با اجتماع 100 هزار نفری بسیجیان تهران در ورزشگاه آزادی و با حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی برگزار شد.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 15415


tags
   خبر قسم        عکس قسم        سایر محتوا قسم        ناحیه مقاومت بسیج سلمان فارسی        منطقه 11        محله میدان حر        بسیجی        عاشورایی        فرمانده کل قوا                            

مطالب مرتبط