رای به سایت :
2061
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج سلمان فارسی
سه شنبه 06 فروردين 1398 -
 دارالشفا موقوفه مرحوم حاج عظیم زنجانی افتتاح شد
دارالشفا موقوفه مرحوم حاج عظیم زنجانی افتتاح شد

روز گذشته موقوفه مرحوم حاج عظیم زنجانی در زمینه خدمات درمانی و اعتلای بسیج در راستای خدمت رسانی به مردم افتتاح گردید.
calendar
تاریخ : 1397/03/31 - 11:58
2
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج سلمان فارسی ،  با تلاش های مجدانه و پیگیری های حجت الاسلام  عباسی  و آقای میرسرابی  و مساعدت های جناب سرهنگ رضایی فرمانده ناحیه سلمان فارسی موقوفه حاج عظیم زنجانی آماده بهره برداری و افتتاح شد.  

در این مراسم کاظم رضایی بیان داشت: حیات بسیج وا بسته به تحول است و ما اعتلای بسیج را در خدمت رسانی به مردم می دانیم. بسیج زمانی می تواند به حرکت نقش آفرین خود ادامه دهد که معتقد به تحول و حرکت در مسیر تعالی انقلاب اسلامی باشد و انقلاب اسلامی تا زمانی که تفکر بسیجی در آن وجود داشته باشد راه رشد را طی خواهد کرد.
وی با اشاره به اینکه بسیج دارای شاخصه‌های مختلفی است عنوان کرد: اولین شاخصه بسیج پا در رکاب ولایت بودن است، اگر ولایتمداری را از بسیج بگیرید هیچ چیزی برای آن نمی‌ماند.
کاظم رضایی اظهار داشت: بسیجی اهل درک، فهم و بصیرت عمیق است، شرایط را به خوبی می‌فهمد و به اقتضای شرایط در دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی قیام می‌کند.
وی با اشاره به اینکه افتخار بسیج خدمت به مردم است گفت: ما اعتلای بسیج را در خدمت رسانی به مردم می دانیم. بسیجی باید بداند در دوران غیبت باید خود و جامعه را برای آمدن امام زمان(عج) آماده کند زیرا قرار است برای حکومت جهانی عدالت گستر آماده شود.
رضایی در پایان گفت: حیات بسیج در حرکت، استمرار و تحول است و ما بنا داریم تا این کار را عملی کنیم؛ هر چند این اقدام کار آسانی نیست اما راهی است که نمی‌توانیم از آن چشم‌پوشی کنیم.
فرمایش مقام معظم رهبری تکلیف را برای ما سنگین می‌کند که اگر با جوان طرفیم باید فضایی را ایجاد کنیم که جوان خوب رشد کند و اگر با دوستان طرفیم تحسین آنان از بسیج را بر انگیزد و اگر طرف حساب ما، دشمن است باید بسیج باعث بیم و ترس دشمن شود که اگر این جمله مقام معظم رهبری را به آن عمل کنیم کفایت می‌کند.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 15415


tags
   خبر قسم        عکس قسم        سایر محتوا قسم        ناحیه مقاومت بسیج سلمان فارسی        منطقه 11        محله میدان حر        افتتاح درمانگاه        اعتلای بسیج                                    

مطالب مرتبط