رای به سایت :
2061
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج سلمان فارسی
شنبه 29 دي 1397 -
سردار جعفری: سپاه نشان داد می‌شود یک ماهه برای زلزله‌زدگان خانه ساخت
سردار جعفری: سپاه نشان داد می‌شود یک ماهه برای زلزله‌زدگان خانه ساخت

فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: سپاه تهران نشان داد که می‌شود ظرف مدت کمتر از یک ماه منزل مسکونی ساخت و آن را تحویل مردم داد.
calendar
تاریخ : 1397/02/05 - 22:44
source
منبع : جوان آنلاین
0
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج سلمان فارسی ،سرلشکر محمدعلی جعفری، فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مراسم تحویل‌دهی 27 باب منزل مسکونی به زلزله‌زدگان سرپل‌ذهاب طی سخنانی اظهار داشت: برادران عزیز ما از سپاه تهران خط احداث منازل دائمی در این منطقه را شکستند و نشان دادند که می‌توان ظرف مدت یک ماه منزل مسکونی ساخت.
وی افزود: لطف، ایثار و ازخودگذشتگی در این مناطق موج می‌زند و امروز همه از همه مذاهب چه شیعه و چه سنی برای کمک به مردم این منطقه آمده‌اند و لطف خدا هم در پی همین ایثار‌‌ها جاری می‌شود.
وی با اشاره به عوامل موفقیت جمهوری اسلامی در مقابل تهدید‌‌ها و دشمنان گفت: اگر جمهوری اسلامی امروز در مقابل همه دشمنان ایستاده و آنها را شکست داده و هر روز شاهد پیروزی جدیدی است، مرهون همین ایثار و ازخود گذشتگی‌‌‌ها است. فرمانده کل سپاه ادامه داد: پیش از عید 23 واحد مسکونی توسط سپاه تهران به مردم این منطقه تحویل داده شد و امروز هم 27 باب منزل مسکونی به‌یاد لشکر 27 محمد رسول‌الله(ص) تحویل مردم این منطقه می‌شود.
وی با اشاره به مقاومت مردم کرمانشاه در دوران دفاع مقدس گفت: صحنه‌‌‌هایی که در این منطقه اتفاق افتاده از یادگاران گرانبهای انقلاب اسلامی است؛ 30 سال پیش در این منطقه مردم جلوی دشمن ایستادند و با جانفشانی او را مجبور به فرار از این منطقه کردند.
سرلشکر جعفری ادامه داد:‌ مردم با حضورشان در جنگ، حماسه‌های بزرگی آفریدند و حضور مردم در بحران‌های مختلف راهگشای اصلی مشکلات است.
وی در پایان تأکید کرد: از خداوند متعال توفیق تمام مسئولان را که به مردم این منطقه بدهکار هستند، خواستاریم.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 14953


tags
   خبر قسم        خبر قسم        سایر محتوا قسم        ناحیه مقاومت بسیج سلمان فارسی        منطقه 11        محله میدان حر        سپاه        خانه        سردار جعفری                            

مطالب مرتبط