رای به سایت :
2061
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج سلمان فارسی
پنجشنبه 01 فروردين 1398 -
ورود بنیاد تعاون بسیج به ساخت و ساز استاندارد در شهر زلزله‌زده کوهبنان
فرمانده سپاه کوهبنان خبر داد

ورود بنیاد تعاون بسیج به ساخت و ساز استاندارد در شهر زلزله‌زده کوهبنان

فرمانده ناحیه مقاومت سپاه کوهبنان گفت: بنیاد تعاون بسیج وارد موضوع ساخت و ساز بر اساس استاندارد و رعایت الگوهای مصرف در شهر زلزله‌زده کوهبنان شده تا شاهد ساخت شهری مقاوم باشیم.
calendar
تاریخ : 1397/01/22 - 19:03
0
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج سلمان فارسی ،عباس زاهدی ظهر امروز در جلسه شورای اداری این شهرستان اظهار داشت: در بحث بازسازی منازل آسیب دیده بر اثر زلزله آمادگی پیمانکاری منازل و کمک‌های بلاعوض به این منازل در حدود 5 میلیون تومان به 200 نفر را داریم که نیازمندان، خانواده‌های شهدا، مددجویان کمیته امداد و بهزیستی مد نظر هستند.

وی با بیان اینکه بنیاد تعاون بسیج وارد قضیه ساخت و ساز براساس استاندارد و رعایت الگوهای مصرف شده تا شاهد شهری مقاوم باشیم، خاطرنشان کرد: در بحث اشتغالزایی و محرومیت‌زدایی روستای جور به‌عنوان پایلوت قرار گرفته که به‌صوریت فوریت حدود 300 میلیون تومان به 40 نفر پرداخت خواهد شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کوهبنان تاکید کرد: باید تلاش شود که کوهبنان شهری مهاجرپذیر شود که معادن ظرفیت ویژه منطقه هستند و در صورت واگذاری معادن تعطیل شده با نوسازی و بازسازی برخی مشکلات موجود برطرف خواهد شد.

زاهدی بیان داشت: با حضور دو سرمایه‌گذار زمینه برای اشتغالزایی در شهرستان رقم خورده که این مهم می‌تواند در راستای راه‌اندازی معادن مورد نظر قرار گیرد.

وی گفت: در راستای تولید داخلی و حمایت از کالای ایرانی باید ظرفیت‌های ناشناخته شهرستان شناسایی و احیا شوند و موانع پر از پیچ و خم اداری برای راه‌اندازی واحدهای تولیدی خانگی و کوچک کاهش یابند.

منبع: خبرگزاری فارس


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 15415مطالب مرتبط