رای به سایت :
2061
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج سلمان فارسی
پنجشنبه 01 فروردين 1398 -
صبحگاه دانش آموزی منطقه 11 به گرامیداشت دهه مبارک فجر برگزار شد
صبحگاه دانش آموزی منطقه 11 به گرامیداشت دهه مبارک فجر برگزار شد

صبح امروز مراسم صبحگاه دانش آموزی خواهران و برادران بسیجی منطقه 11 در دانشگاه افسری امام علی (ع) با حضور سرتیپ دوم پاسدار محمدرضا یزدی برگزار شد.
calendar
تاریخ : 1396/11/16 - 13:30
6
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج سلمان فارسی ،فرمانده سپاه محمد رسول الله(ص)تهران بزرگ محمد رضا یزدی با اشاره به بیانات امام راحل که انقلاب ما انفجار نور بوده است خیر مقدم و دهه فجر را تبریگ گفت.
وی با بیان اینکه با انقلاب اسلامی فضایی برای آگاهی ملت ایران باز شده است و دشمنان ما آمریکا و اسرائیل از این می ترسند که مردم روشن و آگاه شده اندو مردم می دانند که نباید دیگران برای آنها تصمیم بگیرند .
یزدی در ادامه تصریح کرد امروز بعد از 39 سال که از انقلاب پر افتخارمان می گذرد و مردم در مقابل تمام تلاشهای آمریکا مقاومت و ایستاده اند. دنیا امروز متوجه شده که آمریکا و استکبار گران چه کرده و بر همین اساس آمریکا عصبانی و ناراحت از دست ماست. آمریکا از این که ما داریم در دنیا خیانتها و جنایتهای آنها را افشا می کنیم ناراحت است.
وی در ادامه اذعان داشت آمریکا امروز تبدیل شده است به یک حیوان دست آموز اسرائیل و صهیونیست ها ، توجه کنیم ما امروز آمریکا و هیمنه استکبار را به پایین کشیده ایم . برای آنها این خیلی سخت است آنها نمی خواهند مردم ما خود باور و روی پای خود به ایستند آنها میخواهند دنیا در مقابل آنها زانو بزند.
فرمانده سپاه محمد رسول الله گفت این انفجار نور نشان داد به مردم دنیا که بدانند که آمریکا و استکبار چه چهره ای دارند. امروز آمریکا با تلاشهایی که در منطقه کرده شکست خورده است از مردم ما، از اسلام سیلی محکمی خورده است به همین دلیل با تمام توان به میدان آمده است. امروز آمریکا آمده است تا دوباره غفلت و تاریکی را بر سر مردم دنیا و همچنین کشور ما بگستراند. امروز آمریکا با شبکه های ماهواره ای فارسی زبان و فضای مجازی می خواهد فضا را غبار آلود کند و با راست و دروغ هایی که با هم آمیخته می کند مردم را به گمراهی بکشاند و مردم نتوانند خوب و بد را از هم تشخیص بدهند ونتوانند تحلیل کنند.
وی تصریح کرد امروز برای مردم دنیا معلوم است که چه کسی دارد در یمن کودک کشی می کند روی موشکها و سلاحهایی که امروز بر سر مردم مظلوم یمن ریخته می شود جنایت آمریکا حک شده است ما با افتخار می گوییم و رهبر ما نیز با افتخار فرمودند: که ما از همه ملتهای مظلوم دنیا دفاع خواهیم کرد، ما از همه مردم محروم دنیا دفاع خواهیم کرد، ما هر جا که آمریکا بخواهد ظلمی کند، اسرائیل و صهیونیست ها بخواهند ظلمی کنند ایستاده ایم و از مردم آنجا دفاع خواهیم کرد.
مردم قهرمان ما و ارتشیان دلاور ما و سپاهیان و بسیجیان ایثار گر ما، نیروی انتظامی و سایر احکام کشور در میدان  بوده اند و دشمن را نا امید کرده اند.
یزدی در سخنان پایانی خود به بسیجیان حاضر در میدان گفت شما باید به گذشته خود افتخار کنید و مفتخر باشید پدران و برادران شما روزی از کشور دفاع کردند که آن روز دنیا بر علیه ما با هم عهد بسته بود که انقلاب ما را از بین ببرد.
در ادامه برنامه از خانواده های معظم شهدا، ایثار گران و جوانان نخبه آموزش و پرورش تجلیل بعمل آمد و رژه افسران ارتش مقابل جایگاه برگزار شد.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 15415


tags
   22 بهمن 96        عکس قسم        سایر محتوا قسم        ناحیه مقاومت بسیج سلمان فارسی        منطقه 11        محله میدان حر        صبحگاه دانش آموزی        سردار یزدی                                    

مطالب مرتبط