رای به سایت :
1959
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج سلمان فارسی
جمعه 31 فروردين 1397 -
خانواده‌های شهدا، چشم و چراغ این ملت هستند
خانواده‌های شهدا، چشم و چراغ این ملت هستند

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سلمان فارسی به همراه تعدادی از مسئولین این ناحیه با خانواده شهیدان حسین وحیدی و مهدی شیرازی نیا دیدار کردند.
calendar
تاریخ : 1395/10/20 - 16:36
4
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج سلمان فارسی ،روز گذشته فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سلمان فارسی به همراه تعدادی از مسئولین این ناحیه با خانواده شهیدان حسین وحیدی و مهدی شیرازی نیا دیدار کردند.

در این دیدار فرمانده ناحیه سلمان فارسی از صبر و پایداری خانواده شهدا و جانبازان که ضامن تداوم حیات پربار این انقلاب مقدس می باشند تقدیر و تشکر نمودند.

سرهنگ پاسدار کاظم رضایی در این دیدار افزود : خانواده‌های شهدا، چشم و چراغ این ملت هستند و هدف از دیدار با خانواده های شهداو ایثارگران و جانبازان،ارج نهادن به مقام شامخ شهدا و الگو گیری از این خانواده ها در راه مسیر معنوی زندگی است.

وی یادآور شد: جانفشانی ها و سلحشوری های رزمندگان دفاع مقدس، به عنوان اسطوره استقامت، وفاداری و صبر و همچنین شجاعت و دلاوری در دفتر رشادت های انقلاب اسلامی ثبت شده است.

فرمانده ناحیه سلمان فارسی خاطرنشان کرد: آسایش و آرامشی که در جامعه حکم فرماست، مدیون همین فداکاری و ایثارگری های خانواده معظم شهیدان، جانبازان، ایثارگران، رزمندگان و آزادگان است که پاداش آنان نزد خدا محفوظ خواهد بود

در پایان این دیدارها هدیه ای به رسم یادبود به خانواده شهیدان حسین وحیدی و مهدی شیرازی نیا تقدیم شد.


انتهای پیام /