رای به سایت :
1992
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج سلمان فارسی
شنبه 02 تير 1397 -
برگزاری کارگاه آموزش محاسبات ذهنی ریاضی با چرتکه برای کودکان در فرهنگسرای فناوری اطلاعات
برگزاری کارگاه آموزش محاسبات ذهنی ریاضی با چرتکه برای کودکان در فرهنگسرای فناوری اطلاعات

کارگاه آموزش محاسبات ذهنی ریاضی با چرتکه با هدف افزایش ظرفیت ذهن کودکان روزهای یکشنبه ساعت 17 در فرهنگسرای فناوری اطلاعات برگزار می شود.
calendar
تاریخ : 1395/10/02 - 08:56
source
منبع : فرهنگسرای فناوری اطلاعات
1
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج سلمان فارسی ، به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای فناوری اطلاعات، این دوره کارگاهی به صورت هفتگی برای کودکان 5 تا 12 سال برگزار و در ابتدای هر دوره بسته آموزشی شامل کتاب، چرتکه، لوح فشرده و لوازم التحریر در اختیار فراگیران قرار می گیرد.

به گزارش روابط عمومی  فرهنگسرای فناوری اطلاعات، این دوره های کارگاهی به صورت هفتگی برای کودکان 5 تا 12 سال برگزار و در ابتدای هر دوره بسته آموزشی شامل کتاب، چرتکه، لوح فشرده و لوازم التحریر در اختیار فراگیران قرار می گیرد.

پرورش و توسعه همزمان نیمکره های مغز و افزایش سرعت در محاسبات ریاضی به صورت ذهنی و با استفاده از چرتکه، منجر به تقویت اعتماد به نفس، خلاقیت و گرایش کودکان به درس ریاضی می شود.

فراگیران این دوره محاسبات ریاضی را بدون استفاده از ماشین حساب و به صورت ذهنی با کمترین زمان انجام می دهند و فنون سریعتر گوش دادن، دیدن، نوشتن و محاسبه کردن را می آموزند.

این برنامه آموزشی بمنظور محاسبه نوآورانه با به کارگیری چرتکه در راستای پویایی مغز کودکان (نیمکره چپ و نیمکره راست) برگزار می شود.

علاقمندان می توانند برای ثبت نام و شرکت در این دوره به فرهنگسرای فناوری اطلاعات واقع در تقاطع خیابان جمهوری اسلامی و کارگر مراجعه و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 1-66902130 تماس بگیرند.


انتهای پیام /


مطالب مرتبط