رای به سایت :
1992
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج سلمان فارسی
شنبه 02 تير 1397 -
پایگاه فاتح خیبر جشن میلاد پیامبر اسلام (ص) را برگزار کرد

در روز شنبه بیست و هفتم آذر ماه پایگاه فاتح خیبر جشن میلاد پیامبر اسلام (ص) را برگزار کرد
calendar
تاریخ : 1395/09/29 - 12:49
222
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسیج فاتح خیبر  حوزه 231والعصر  ناحیه مقاومت بسیج سلمان فارسی ،در روز شنبه بیست و هفتم آذر ماه پایگاه فاتح خیبر جشن میلاد پیامبر اسلام (ص) را برگزار کرد.

در این برنامه که به همت فرماندهی پایگاه فاتح خیبر و همچنین با همکاری سرای محله برگزار شده بود، بسیجیان در ابتدا محله را با چیدن صندلی، تزیین خیابان و درست کردن سکو مجری آغاز کردند. این کار تا رسیدن به ساعت 15 ادامه پیدا کرد، تا اینکه هم‌محله‌ای های عزیز رفته رفته به جمع اضافه شدند. بعد از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و سپس خوانندن سرود جمهوری اسلامی ایران، باز هم به این تعداد افزوده شد.

در ابتدای برنامه حجت السلام محمدزاده، نماینده ولی فقیه در ناحیه سلمان فارسی، به ذکر عرایضی پرداخته و اهمیت این عید سعید را برای حضار یادآور شد. اکنون که ساعت به حدود 15:30 دقیقه رسیده بود، ادامه برنامه به پویا بختیاری مجری شبکه جام جم و نسیم، داده شد.

وی برنامه را تا ساعت 17 با بهترین و مهیج‌ترین برنامه ها اعم از برگزاری مسابقه هم برای کودکان و هم برای بزرگسالان پیش برد. برنامه آتش بازی به عنوان اتمام نمایش در پایان نیز برگزار شد. گزارش تصویری برنامه طی چند خبر به اطلاع خواهد رسید.

 


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 9587


tags
   خبر قسم        خبر قسم        سایر محتوا قسم        پایگاه مقاومت بسیج فاتح خیبر        منطقه 11        محله راه آهن        جشن میلاد پیامبر        جشن ولادت پیامبر