رای به سایت :
1992
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج سلمان فارسی
شنبه 02 تير 1397 -
از میان عموم مردم نیروی بسیجی متخصص جذب می کند
قرارگاه فضای مجازی ناحیه مقاومت بسیج سلمان فارسی ،

از میان عموم مردم نیروی بسیجی متخصص جذب می کند

قرارگاه فضای مجازی ناحیه سلمان فارسی در نظر دارد از تمامی فعالین و علاقمندان به عرصه فضای مجازی در تمامی زمینه‌های فعالیت های فضای مجازی دعوت به همکاری نماید.
calendar
تاریخ : 1395/08/25 - 08:08
15
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج سلمان فارسی ،قرارگاه فضای مجازی ناحیه سلمان فارسی در نظر دارد از تمامی فعالین و علاقمندان به عرصه فضای مجازی در تمامی زمینه‌های فعالیت از جمله خبرنگاری، مقاله نویسی، خبرنویسی، عکاسی، طراحی پوستر، ساخت کلیپ، تدوین فیلم، انیمیشن سازی، بازی‌های رایانه‌ای دعوت به همکاری نماید.

علاقمندان و فعالین جهت همکاری در این عرصه، براساس توانمندیها آموزش‌های لازم و مورد نیاز خود را خواهند گذراند.

به اطلاع می‌رساند تا کنون قرارگاه فضای مجازی ناحیه سلمان فارسی دوره‌های آموزشی رایگان خبرنگاری، خبرنویسی، عکاسی، وبلاگ نویسی، امنیت شبکه، مبانی اینترنت و فتوشاپ برای هر چه توانمند شدن فعالین و علاقمندان به صورت حضوری و مجازی در این عرصه را برگزار کرده است.
متقاضیان جهت ثبت نام به نیروی انسانی مراکز و کانون های فضای مجازی درحوزه ها و پایگاههای مقاومت بسیج ناحیه سلمان فارسی درمنطقه 11 و محل سکونت خود مراجعه و یا مشخصات خود را به آدرس الکترونیکی salmanfarsi@ghasam.ir ارسال نمایند.

جهت ارتباط  و راهنمایی بیشتر با قرارگاه فضای مجازی ناحیه سلمان فارسی با شماره تلفن 35945957-35945963- 021 تماس حاصل فرمائید.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 441


مطالب مرتبط